Майстерня національних проривівПрограма для амбіційної команди управлінців, які готові за шість місяців зробити прорив у своєму місті, громаді, організації

Для кого
програма

Керівники публічних та приватних організацій.


Міські управлінці та громадські активісти на чолі із лідером.


Менеджери глобально-амбіційних українських компаній/організацій/муніципалітетів.


Лінійні керівники, керівники департаментів, проектні менеджери, талановиті фахівці, які щойно стали менеджерами.


Результати
Майстерні

Для учасників:

 • Навчання та супровід кращих експертів країни
 • Вивчення методології та розуміння алгоритму впровадження високо-ефективних та низько-затратних проектів
 • Комунікація між учасниками програми, обмін досвідом та нові контакти для співпраці
 • Підвищення особистої ефективності в роботі

Для компанії/організації:

 • Компетентна та ефективна команда менеджерів, які мріють і впроваджують проривні стратегії
 • Покращення взаємодії між підрозділами через комплексне розуміння функціонування компанії, функцій та ролей департаментів (осіб) менеджерами-учасниками програми
 • Підвищення ефективності проектного менеджменту компанії

Для міста:

 • Побудова проривної еко-системи та компетентної команди управлінців
 • Реалізація високо-ефективних та низько-затратних проектів, які впливають на життя мешканців міста та громади
 • Комунікація між учасниками програми, обмін досвідом та нові контакти для співпраці
 • Компетентна та ефективна команда управлінців, які впроваджують проривні стратегії в місті

Експерти

 • Павло Шеремета

  Співзасновник майстерні стратегій «Прорив». Викладає стратегію і лідерство у провідних бізнес-школах країн Східної Європи та Азії. Міністр економічного розвитку і торгівлі (2014), очолював Київську школу економіки (2012-2014) та Інститут Стратегії Блакитного Океану Малайзії (2008-2011). Був першим деканом Києво-Могилянської бізнес-школи (1999–2008). До цього очолював програму MBA Міжнародного інституту менеджменту (MIM-Київ). У 2006–2010 був віце-президентом Асоціації із розвитку менеджменту у Центральній та Східній Європі (CEEMAN). Закінчив програми управлінського розвитку у Гарвардській школі бізнесу, Інституті Стратегії блакитного океану в Бізнес-школі INSEAD, Міжнародній Китайсько-Європейській бізнес-школі, Центрі розвитку лідерства при Інституті управління імені Джека Уелша. Отримав диплом MBA в університеті Еморі (Атланта, США), спеціаліста з економіки у Львівському національному університеті ім. І. Франка.

  / 6
 • Сергій Потапов

  Сергій Потапов – менеджер, консультант, практик. Розбудовує спроможності в Proryv.in.ua. Понад 15 років управлінського досвіду, з яких 5 років – організаційний розвиток. Консультант з проектного управління для державних установ, громадських організацій та комерційних компаній. Викладач Школи Управління УКУ (Управління проектами), Львівської Бізнес-школи (Управління проектами), Київська Школа Економіки (управління змінами, управління проектами, операційне управління), Едінбурзька Бізнес-Школа (управління програмами та портфелями проектів).Важливо досягати більшого та швидше з тими ресурсами, які у вас є!

  / 6
 • Анна Власова

  Засновник та директор Школи HRM, радник Адміністрації Президента України. Професор з бізнесу Київської школи економіки. Працювала в Академії наук, Київському національному економічному університеті (КНЕУ), Міжнародному інституті бізнесу, Києво-Могилянській бізнес-школі. Брала участь у дослідженнях з менеджменту Лондонської бізнес-школи та навчальних проектах USAID, CIDA та DANIDA, проектах Світового банку, Фонду держмайна України та Національної агенції України з питань державної служби. Викладач Львівської бізнес-школи (LvBS). Викладала в рамках програми Executive MBA в Інституті бізнесу та ділового адміністрування Російської академії народного господарства та державної служби при Президенті Російської Федерації. Кандидат економічних наук, доцент, магістр бізнес-освіти Університета економіки та права Екс-ан-Прованс (University of Economics and Law, d’Aix-Marseille), Франція.

  / 6
 • Михайло Колісник

  Професор бізнесу Київської школи економіки (KSE), Професор з фінансів Львівської бізнес-школи (LvBS), Управляючий партнер компанії FINART Smart Solutions, Запрошений професор з фінансового менеджменту бізнес-школи інституту ІПМ (Мінськ, РБ).

  Михайло Колісник викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, Бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ), викладав курс стратегічного планування в Единбурзькій бізнес-школі, інших провідних бізнес-школах України та за кордоном. Кандидат економічних наук, доцент, сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації та стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі “Данськ Менеджмент Форум” (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань в провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Впродовж трьох років був членом наглядової ради банку «Пекао (Україна)», був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній. Працював консультантом Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC). Улюблені заняття – плавання, подорожування та робота з Інтернетом. Михайло Колісник є автором більш ніж 100 статей у галузі фінансів та стратегічного менеджменту. Очолював з 2008 по 2010 рр. Києво-Могилянську бізнес-школу (KMBS).

  / 6
 • Павло Шеремета

 • Сергій Потапов

 • Анна Власова

 • Михайло Колісник

1. Стратегія

Підходи до формування стратегії: структурний і реконструктивний підходи. 6 шляхів реконструкції меж ринку. Стратегічна канва. Цикл переживань і вражень споживачів. Карта цінностей клієнта. Визначення точок болю. Стратегічна карта. Сутність стратегічного проекту.

2. Проекти

Визначення проектних потреб, цілей, критеріїв успіху та обрання ключових результатів. Декомпозиція результатів: з чого складається продукт? Створення логічної послідовності виконання робіт. Ефективне використання ресурсів для досягнення максимальної цінності якнайшвидше.

3. Фінанси

Робота над бюджетами проектів, їх створення та оптимізація. Основи бюджетного планування. Обсяг та масштаб проекту та їхній вплив на бюджет. Фінансова стійкість проекту, розподіл витрат на фіксовані та змінні. Аналіз точки беззбитковості.

4. Впровадження

Реінжиніринг бізнес-процесів. Операціоналізація кінцевих цілей. Визначення ризиків, їх аналіз, оцінка. Методи керування ризиками.

5. Команда

Обговорення викликів в лідерстві і управління проектною командою. Пошук рішень. Побудова систем оцінки, стимулювання та мотивації при роботі в команді. Отримання зворотнього зв’язку.

6. Комунiкацiя

Розробка комунікаційних стратегій для організацій, персон та проектів. Комунікація змін. Кризові комунікації. Стратегічний діалог

7. рефлексiя

Рефлексія. Аналіз результатів проектів. Обговорення управлінських висновків і уроків.

Можливостi участi

1 учасник

6 місяців

30000 грн.

Дізнатися подробиці

Команда

Один модуль

40000 грн.

Дізнатися подробиці

Команда

6 місяців

130000 грн.

Дізнатися подробиці
*для додаткових учасників діють бонусні умови
DREAM BIG. START SMALL. SCALE UP FAST.

Контактна особа

Христина Єрмакова
Менеджер програм управлінського розвитку

+38 096 890 10 04 k.yermakovams@gmail.com