Раніше ми писали про ментальність та інструменти – два надважливих аспекта того, що ми у proryv.in.ua називаємо зсувом реальності. Тепер ми хочемо поділитися з Вами третьою передумовою справжнього прориву - людяністю.

Один з найвидатніших мислителів 21-го століття Чан Кім у новому бестселері “Blue Ocean Shift” писав:

Чим більше ми розмірковували — тим краще розуміли, що в цьому процесі є щось, пов’язане з людьми — з визнанням їхніх побоювань, вагань, речей які їх хвилюють, потреби поваги до себе, прагнення бути значущим. Було нелегко знайти слово, яким можна найточніше описати зазначене вище явище. Найкраще, що ми змогли придумати — це термін “людяність”

Автори теорії блакитного океану роблять особливий наголос на «людяності» головним чином через те, що саме люди на нижчих шаблях ієрархії володіють реальною владою. У будь-якій організації успішність впровадження стратегій та змін залежить саме від людей, які мають займатися їх імплементацією. Управлінець може скільки завгодно говорити про інновації чи інші високі матерії, але без належної комунікації зі своїми підлеглими, без задоволення потреби найманих працівників у відчутті власної значущості, без врахування їхніх переживань, тобто без «людяності», жоден прорив неможливо здійснити.

Інша складова «людяності» полягає у методиці, яку представники національної та глобальної мережі proryv.in.ua успішно застосовували при творені державного Малайзійського та Львівського місцевого проривів. Методика полягає у розщепленні масштабних багаторічних проектів на шестимісячні. У proryv.in.ua ми це називаємо розщеплення проекту на атоми. Це потрібно для того, щоб усі учасники процесу відчували близькість та невідворотність дати реалізації проектів і тому не втрачали мотивацію. Всі люди мають внутрішній страх перед великими завданнями, саме тому так складно їх починати, але поділ великого проекту на дрібніші нівелює цей страх і підвищує індивідуальну та командну ефективність.

Освоївши ментальність та інструменти блакитного океану потрібно пам’ятати, що «людяність» – це елемент, що замикає решту структурних частин прориву, адже визначає мислення, інструментарій та управління процесами.